Firma Razer poinformowała, że jej najnowsze urządzenia dla graczy otrzymają nowe wersje kolorystyczne. Producent tak opisuje swoje produkty: 


Zaprezentowane, odpowiednio w 2017 i 2018 roku, edycje Razer Mercury i Razer Quartz przyciągnęły uwagę streamerów i graczy na całym świecie. Razer zaktualizował swoje zestawy kolorystyczne, aby podążający za modą gracze mogli wyposażyć się w najnowszy sprzęt do grania, zapewniający optymalną wydajność.


Nowa zestawy kolorystyczne obejmują:


Razer Viper Ultimate – to mysz dla najbardziej wymagających. Została uzbrojona w technologię bezprzewodową Razer HyperSpeed oraz sensor optyczny Razer Focus + 20K DPI. Wszystko umieszczone w obudowie o łącznej wadze tylko 78g.

Razer Hammerhead True Wireless - bezprzewodowe słuchawki douszne z dźwiękiem o ultra niskim opóźnieniu.


Do sprzedaży trafią również specjalna wersja kolorystyczna gamingowego laptopa - Razer Blade 15 Quartz. Sprzęt będzie wyposażony w 6-rdzeniowy procesor Intel Core i7 dziesiątej generacji i kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti. Firma zaprezentowała również zewnętrzną obudowę do kart graficznych (eGPU) do laptopów ze złączem Thunderbolt 3 w wersji Mercury - Razer Core X. Ostatnim dodatkiem będzie podstawka pod laptopa w kolorze Mercury (dla laptopów z ekranem 15”).


Nowe urządzenie są dostępne od 17 września 2020 roku. Po więcej informacji odsyłamy was na główną strony firmy Razer