Na renderowanych grafikach widać, że Sabrina swoim wyglądem zewnętrznym ma reprezentować prostotę i minimalizm. Sprzęt będzie sprzedawany z dedykowanym pilotem. Urządzenie ma być dostępne w trzech kolorach: pudrowo-różowym, białym i czarnym (pilot we wszystkich wersjach kolorystycznych jest biały). Nieoficjalnie mówi się także o wsparciu dla zaawansowanej technologii Dolby Vision, dzięki której obraz widoczny na ekranie będzie zapierający dech w piersiach.

*"Renderowanie (ang. rendering) – przedstawienie informacji zawartych w dokumencie elektronicznym w formie najbardziej właściwej dla danego środowiska (na przykład wizualnie, w tym na ekranie i w druku, lub dźwiękowo)" ~ Wikipedia.
Google Sabrina to produkt z linii Nest. Na ten moment, seria jest niedostępna w oficjalnej polskiej dystrybucji. Co prawda, możliwe, że producent to zmieni, ale bazując na aktualnie znanych nam informacjach, urządzenie będzie trzeba kupować w zagranicznych sklepach internetowych lub w tych, które zdecydują się je sprowadzić do Polski. 

Cena urządzenia najprawdopodobniej wynosić będzie 80 dolarów, czyli ok. 315 złotych.

Źródło: 1