Peryferia firmy będą dobrze współdziałać z nowymi konsolami już od dnia ich premiery. Jest to szczególnie istotna wiadomość dla osób, które zdążyły już zakupić swój sprzęt, bowiem nie będą one musiały wydać dodatkowej ilości pieniędzy. Na liście urządzeń, które będą w pełni kompatybilne znalazły się takie produkty jak:

Razer Nari Ultimate 


Nari Ultimate jest pierwszym zestawem słuchawkowym dla graczy przeznaczonym na konsolę Xbox, który wykorzystuje haptyczne sprzężenie zwrotne. Technologia ta została opracowana przez firmę Lofelt.
Dzięki wykorzystaniu HyperSense posiadacz Nari Ultimate nie tylko doskonale usłyszy grę, ale również ją poczuje. Zestaw wykorzystuje wrażenia sensoryczne, jakimi są wibracje, aby zapewnić jeszcze większą kontrolę i immersję w grach.


Razer Wolverine Ultimate


Jak zapewnia sam producent i dość pokaźne grono posiadaczy, Razer Wolverine Ultimate to jeden z najlepszych padów do Xboksa jaki można nabyć.
Urządzenie było wielokrotnie nagradzane, głównie za zoptymalizowanie ergonomii, wysokiej jakości wymienne drążki analogowe oraz d-pad, które można dostosować pod swoje indywidualne preferencje. Gamepad wykorzystuje także technologię podświetlenia Razer Chroma.


Razer Atrox Arcade Stick


Razer Atrox Arcade Stick jest klasycznym kontrolerem Arcade. Został zaprojektowany dla konsoli Xbox z myślą o rozgrywce klasy turniejowej. 
Dzięki podzespołom Sanwa, ośmiu niezwykle szybko responsywnym i w pełni programowalnym przyciskom oraz precyzyjnemu 8-kierunkowemu joystickowi, miłośnicy gier typu Arcade mogą być pewni, że wygrają każdą potyczkę.


Pełna lista peryferiów Razer, współpracujących z Xbox Series obejmuje:

  • Razer Nari Ultimate Designed for Xbox
  • Razer Wolverine Ultimate
  • Razer Wolverine Tournament Edition
  • Razer Atrox Designed for Xbox arcade stick
  • Razer Thresher Designed for Xbox
  • Razer Turret Designed for Xbox