Polski oddział PlayStation opublikował dzisiaj interesujące materiały. Dzięki nim firma potwierdziła swój slogan reklamowy „Korzyści PlayStation” (PlayStation Advantage) oraz przedstawiła hasła, którymi będzie reklamowany kontroler DualSense. Japoński gigant w swojej strategii marketingowej zadbał o kontrakty, dzięki którym użytkownicy najnowszej konsoli producenta otrzymają gry oraz dodatkową zawartość na wyłączność.

PlayStation z oddziałem w Polsce udostępniło również zapowiedź Marvel's Avengers. Co nie będzie dużym zaskoczeniem, w materiale wideo zostało potwierdzone, że w naszym kraju zostanie wykorzystana spolszczona wersja hasła „PlayStation Advantage”, a mianowicie „Korzyści PlayStation”. 
Jak widać w reklamie kontrolera DualSense, będzie on posiadać takie funkcje jak „Reakcja na dotyk”, czujnik ruchu, wbudowany mikrofon i głośnik, gniazdo USB-C, gniazdo zestawu słuchawkowego oraz „Adaptacyjne efekty Trigger”. Warto dodać, że materiał wideo nie jest nowy. Główny sztab PlayStation opublikował go już w czerwcu, jednak dopiero teraz udostępniono jego polskojęzyczną wersję.
Źródło: YouTube