Firma Razer, wiodąca na świecie marka lifestyle'owa dla graczy, zaprezentowała dzisiaj Razer Anzu Smart Glasses, swoje pierwsze w historii okulary.

Razer Anzu to niezwykłe połączenie ochrony, dzięki soczewkom filtrującym w 35% niebieskie światło, polaryzacyjnych okularów przeciwsłonecznych, chroniących w 99% przed promieniowaniem UVA/UVB, sterowania dotykowego i dźwięku typu open-ear. Tworzy to jedyne w swoim rodzaju urządzenie ubieralne.
Razer Anzu poprawiają wrażenia podczas pracy w domu i sprawiają, że rozrywka cyfrowa lub zajęcia na świeżym powietrzu są kolejną okazją do zademonstrowania własnego stylu. Jak twierdzi John Moore, Head of Sales and Marketing w Razerze:

Razer Anzu modernizują kategorię urządzeń ubieralnych pod względem wygody użytkowania oraz ochrony przed niebieskim światłem lub promieniowaniem UV. Wraz z Anzu. Razer wkracza na rynek w okresie, gdy zwiększa się liczba osób pracujących w domu - gdzie ochrona oczu, komunikowanie się bez używania rąk i inteligentne funkcje są bardzo poszukiwane

Bezprzewodowy dźwięk typu open-ear i technologia Bluetooth firmy Razer o niskim opóźnieniu zapewniają konsumentom bardziej wciągające doświadczenia oraz wygodę. Waga mniejsza niż 48 g lekka oraz ergonomiczna konstrukcja gwarantują komfort użytkowania, szczególnie podczas długich sesji pracy w domu.

Dzięki ponad 5-godzinnej żywotności baterii na jednym ładowaniu Razer Anzu mają moc wystarczającą na cały dzień, aby wspierać każdego użytkownika podczas długich sesji pracy lub grania. Gdy urządzenie jest złożone i nie jest używane wyłącza się samoczynnie. Dzięki temu okulary w trybie gotowości mogą działać prawie dwa tygodnie.

Razer Anzu będą dostępne na Razer.com w dwóch wersjach: z modnymi, prostokątnymi ramkami lub z ramkami okrągłymi, a każda z nich w dwóch rozmiarach z subtelnym brandingiem zdobiącym trwałe i elastyczne zauszniki na zawiasach, ułatwiających przechowywanie okularów.Razer jest również podekscytowany współpracą z Lensabl. Firma ta oferuje 15% zniżki na soczewki korekcyjne dla klientów, którzy kupują Razer Anzu. Lensabl to sklep z kompleksową obsługą online, w którym można znaleźć wszystkie produkty do pielęgnacji wzroku.

Dodatkowo Lensabl oferuje najlepszą w swojej klasie usługę wymiany soczewek. Opcje testowania wzroku online umożliwiają klientom zakup, odnowienie i przedłużenie recepty na okulary za pośrednictwem komputera lub smartfona na stronie internetowej.