Gracie Rainbow Six Siege i chcielibyście mieć słuchawki, które podkreślają wasze zamiłowanie do gry Ubisoftu i pomogłyby wam w rozgrywce?

Jeśli tak, to mamy dla was dobrą informację, gdyż Razer wraz z firmą Ubisoft stworzył i 14 czerwca wypuścił na rynek oficjalny headset esportowy do Rainbow Six Siege.

Cena sugerowana to €199,99. Aktualnie produkt jest dostępny online na Razer.com. Z kolei w sklepach stacjonarnych RazerStore oraz u wybranych sprzedawców pojawi się od lipca. Jednak co jest w nim takiego wyjątkowego?

Dzięki przyciągającej wzrok nowej skórce ozdobionej grafiką inspirowaną Six Siege oraz podkreślonymi pomarańczowymi przeszyciami i akcentami BlackShark V2 Pro – Six Siege Special Edition jest niezbędnym narzędziem, którego każdy gracz w Siege potrzebuje w swojej zbrojowni.
Jeśli chodzi o aspekty techniczne to BlackShark V2 Pro – Six Siege Special Edition zachowuje wszystkie cechy wielokrotnie nagradzanego zestawu słuchawkowego BlackShark V2 Pro, przeznaczonego do esportu: 

  • 50-milimetrowe przetworniki TriForce Titanium, które zapewniają klarowny dźwięk,
  • bogate tony wysokie i mocne basy; THX Spatial Audio do precyzyjnego pozycjonowania;
  • odłączalny mikrofon superkardioidalny HyperClear z certyfikatem Discord, gwarantujący krystalicznie czyste rozmowy głosowe.

BlackShark V2 Pro – Six Siege Special Edition jest napędzany przez technologię Razer HyperSpeed Wireless, która daje najszybsze i najbardziej niezawodne połączenie oraz zapewnia do 24 godzin pracy na baterii nawet podczas najdłuższych sesji gry.