Realme swój oficjalny debiut na rynku polskim miało 2 kwietnia 2020 roku. W tym czasie zaprezentowano podczas transmisji na żywo pierwsze produkty oferowane przez firmę. Firma oferuje zarówno modele budżetowe telefonów np. "Realme C3" jak i te ze średniej półki cenowej, które również cieszą się dużą popularnością wśród konsumentów. W czerwcu tego roku, producent wprowadzi do oficjalnej dystrybucji kolejne urządzenia.
"Firma rozwija się bardzo szybko. W dystrybucji chcemy wychodzić naprzeciw potrzebom klientów, dlatego mocno stawiamy na kanały online, ale sprzedaż stacjonarna również jest dla nas bardzo ważna. Rozszerzenie współpracy z RTV Euro AGD, największą siecią sklepów stacjonarnych w Polsce, to dla nas ważny krok strategiczny. Jesteśmy ambitni, Polska jest dla nas kluczowym rynkiem, dlatego do końca roku chcemy znaleźć się w TOP5 marek w Polsce sprzedających smartfony. To nie jest też nasze ostatnie słowo, jeśli chodzi o rozwój sieci dystrybucyjnej. W naszych planach są kolejne współprace z największymi sprzedawcami."

–  mówi Jason Guo, dyrektor Realme zajmujący się Europą Wschodnią

Oprócz wspomnianej już sieci sklepów "RTV Euro AGD", produkty marki będzie można zdobyć także w oficjalnej dystrybucji na - sklep-realme.pl. Smartfony znajdą się także w ofercie salonów Media Expert i X-kom.

Źródło: 1