Dni mijają, a Microsoft wciąż nie zdradził ceny czy daty premiery nowego Xbox Series X. Zdaje się, że gigant z Redmond jeszcze nie zamierza zapraszać graczy do kupna najnowszego urządzenia, jednak już wkrótce powinno zostać udostępnione więcej informacji.

Jedna z największych firm telekomunikacyjnych w Australii, Telstra wysyła wiadomości dotyczące nowej konsoli Xbox, do klientów, którzy zapisali się do newslettera. Specjalna witryna — do której link jest w wiadomości — informuje, że klienci mogą rozpocząć subskrypcję abonamentu Xbox All Access, lub przedłużyć datę ważności aktywowanej usługi. Jedyny haczyk — aby skorzystać z ekskluzywnej, oferty należy być konsumentem Telstra.  


Źródło: press-start.com.au


Jak można przeczytać w wiadomości:

„Wyraziłeś chęć otrzymywania informacji na temat Xbox Series X. Zamówienia przedpremierowe na Xbox Series X wraz z abonamentem Xbox All Access wkrótce się rozpoczną. Ta oferta jest ekskluzywna dla klientów Telstra — musisz posiadać aktywny plan abonamentowy, internet mobilny lub usługę domowej sieci zakupionej u nas. Po więcej informacji odwiedź tel.st/XboxXeoi”.
Już jakiś czas temu, Microsoft potwierdził, że Xbox Series X będzie dostępny w ramach Xbox All Access. Jest to świetna wiadomość dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na wydanie jednorazowo pełnej kwoty na urządzenie. Dzięki Xbox All Access konsolę można nabyć w formie abonamentu, podobnego do spłacania rat na sprzęt. W ramach subskrypcji kosztującej od 20 do 27 dolarów na miesiąc (około 75-102 złote) przez okres 24 miesięcy, gracze otrzymują dostęp do Xbox Live oraz Xbox Game Pass Ultimate. Ponadto, dzięki abonamentowi można wymienić swoją konsolę na model nowszej generacji. Niestety usługa jeszcze nie jest dostępna w Polsce.

Na ten moment pozostaje czekać, aż Microsoft zdecyduje się na udostępnienie nowych informacji na temat nadchodzącego urządzenia. Miejmy nadzieję, że już wkrótce się to stanie.

Źródło: Microsoft, press-start.com.au