W ubiegłym tygodniu, w specjalnej gablocie na terenie niemieckiego sklepu elektronicznego Saturn, pojawił się prototypowy model Xbox Series X, który można było obejrzeć z każdej strony. Microsoft kontynuuje promocję nowej konsoli, dlatego zgodnie z wcześniejszymi domysłami, urządzenie zaczyna pojawiać się fizycznie na całym świecie.

Użytkownik serwisu Twitter o pseudonimie Mr..Keema udostępnił dzisiaj w internecie najnowsze zdjęcia Xbox Series X. Sprzęt trafił do kolejnych marketów, w których konsumenci mają możliwość obejrzeć go z każdej strony.Zdjęcia w pełnej rozdzielczości można znaleźć w galerii poniżej. Jak doskonale widać, najnowszy produkt Microsoftu utrzyma stylistykę, którą zapowiadano już od dawna. Gigant z Redmond postawił na prostotę, minimalizm oraz uniwersalność obudowy urządzenia. Nie wszystkim spodoba się taki wygląd, ale należy pamiętać, że wynika on głównie z zastosowania bardzo dużego i wydajnego systemu chłodzenia, który był priorytetem podczas projektowania konsoli.

Warto przypomnieć, że według oficjalnych zapewnień producenta, Xbox Series X zadebiutuje już w listopadzie tego roku. Po więcej informacji związanych z urządzeniem Microsoftu zapraszamy do naszych materiałów na stronie.