Twitch

Nasza Ekipa

Spiralus

30 lat na karku to za mało, żeby pohamować jego ekscytacje grami i technologiami. Gadżeciarstwo ma we krwi, a modernizacja komputera to dla niego zawsze dobry pomysł. Na streamach gra głównie w World of Warcraft, chociaż nie stroni od FPSów.

ŁosiuGra

Łosiu jaki jest, każdy widzi. Livestreamy pełne suchych żartów i luźnej atmosfery. Grywa głównie w gry wojenne i survivale, lecz nie stroni także od produkcji z dobrą fabułą.

Nexos

Nexos, najbardziej znana postać z polskiej sceny World od Warcraft. Od niedawna członek naszej geekowej rodziny. Możecie go oglądać na naszym kanale Twitch w każdy wtorek o 20:00.

Przyjaciele Geek Tech Media

Bimbasek

Dzban najwyższej klasy, lubi żarty wykraczające poza społeczną akceptowalność, nie pogardzi jednak singlem na najtrudniejszym poziomie czy dobrym FPS'em. Fan klimatów Czarnobyla - do Zony chodzi na grzyby.

Dreuuu

Dreu to wielki miłośnik jedzenia ale przede wszystkim gier z gatunku FPS. Na swoich transmisjach stawia głównie na dobrą zabawę i mocne zagrania. Myśli, że jest przystojny, ale czat codziennie przypomina mu o rzeczywistości.